İletişim için: koronavirusu(at)gmail.com

Önemli Duyuru:

Koronavirusu.org’da ki kimi yazılar, fotoğraflar ve aynısı materyaller tıp ve sıhhat ile alakalıdir. Bu yazılar yalnızca bilgi amaçlıdır. Bireysel bir tıbbi tavsiye olarak görülmemeli, profesyonel bir doktor doğrultusundan verdiği tıbbi tavsiyelerin, yapilmiş bir tespitin ya da tavsiye edilen bir tedavinin konumunu alacak biçimde katiyen kullanılmamalıdır.
Tıbbi bir halle (örneğin bir hastalık ya da sendromla) alakalı sorularınızı kesinlikle tıp doktorinize (doktorinize) ya da bilimsel anlamda kalifiye olan başka sıhhat personellerine sorunuz. Sadece ve yalnızca bu bireylerin verdiği tıbbi tavsiyeleri öneme alınız. Hiçbir vakit profesyonel bir tıbbi tavsiyeyi görmezden gelmeyiniz ve Koronavirusu.org gibi bir kaynakta okuduğunuz bir yazı nedeniyle bu tıbbi tavsiyeleri programlamayı katiyen geciktirmeyiniz, tavsiyenin içeriğini yorumlamayınız, size tanım edilen tedavi yöntemlerinin dışına çıkmayınız.
Eğer tıbbi bir sorununuz olduğunu düşünüyorsanız hemen doktorunuzla görüşünüz. Durumunuz acilse 112 numaralı telefonu arayınız.
Koronavirusu.org hiçbir karmaşık tıbbi testi, doktori, ürünü, prosedürü, fikri ya da başka bulguyu tıbbi bir tavsiye olarak sunmamaktadır. Koronavirusu.org’nın sitesi, çalışanları ve gönüllüleri doğrultusundan yayılan verilere başvurmak ve bunları değerlendirmek tamamiyle sizin sorumluluğunuzdadır

(Visited 66 times, 1 visits today)
%d bloggers like this: